Czerń od wieków uznawana jest za kolor szczególny. Zawsze kojarzyła się z ponadczasową elegancją i bez względu na to, do czego była zastosowana, zawsze przynosiła spodziewany efekt. W przypadku tych wizytówek kolor ten był najlepszym, możliwym rozwiązaniem. Metodą kaszerowania połączono ze sobą dwie warstwy papieru Plike 330g mat.

W konsekwencji powstały grube, solidne wizytówki, które po prostu emanują siłą i solidnością.

Geometryczne kształty, którymi pokryty jest awers wizytówki, sprawiają, że nasza uwaga skupia się na jej formie. Wizytówka nie przedstawia danych w poziomie, ale w pionie, co stanowi swego rodzaju innowacyjne rozwiązanie.

Awers informuje nas o wszystkim. Mamy imię i nazwisko, stanowisko, adres e-mail, numer telefonu i adres strony internetowej. Po danymi, w lewym, dolnym rogu znajduje się delikatnie zaznaczone logo marki. Geometryczne kształty, które powstały z połączenia linii na wizytówce, przypominają swoim charakterem właśnie to logo i dopełniają całości projektu. Wizytówka jest innowacyjna, bardzo wymowna i w pewnym sensie też odważna. Z całą pewnością pasuje do naszego zbioru ekskluzywnych wizytówek.

Druk wykonano sitodrukiem ponieważ farby sitodrukowe są w stu procentach kryjące, co jest niezbędne przy druku na czarnym papierze. Dodatkowo wizytówki zostały pokryte folią matową na której bardzo dobrze prezentuje się lakier wybiórczy, również nakładany techniką sitodruku.

 

Źródło: www.drukwypukly.eu