Z pozoru nieuporządkowana przestrzeń może być tak naprawdę piękna. Dowodem na to są te oto wizytówki. Na pierwszy rzut oka posiadają sporo elementów, ale z drugiej strony mają też klarowny przekaz.

Od razu widać, że bije od nich biznesowe podejście. Logo wyeksponowane w lewym, górnym rogu awersu przykuwa uwagę i równoważy prawy dolny róg. Dzięki temu cały projekt nabiera odpowiednich proporcji.

W przypadku tych wizytówek zastosowano puchnący druk termiczny i papier, który będzie kontrastował w kolorem nadruku. Kolor nadruku można określić jako sprytny miks granatowego z domieszką zielonego, całość wygląda oryginalnie i bardzo dostojnie. Wizytówki takie od razu przywodzą na myśl solidną markę, która dba o szczegóły i jest w stanie wiele zaoferować swoim klientom. Precyzja puchnącego druku sprawia, że wszelkie, nawet najcieńsze linie są doskonale zaznaczone i widać w tym rękę prawdziwego profesjonalisty. Całości dopełnia elegancki, lekko połyskliwy papier, który sprawia, że wizytówki wydają się mieć jakoby chropowatą strukturę.

 

Źródło: www.DrukWypukly.eu