Wizytówki zostały zalaminowane grubą matową folią – 250 mic – sprawiają wrażenie plastikowej karty. Jest to bardzo ciekawy zabieg. Przy produkcji można zastosować dowolny papier, również papiery barwione w masie. Można wykonać druk cyfrowy, offsetowy lub sitodruk, w zależności od tego jaki chcemy osiągnąć efekt.

Dane adresowe na rewersie nadrukowane są w kolorze szarym, by nie odciągały wzroku oraz logotypu. Druk na rewersie ma kolor czarny. Wizytówki są wykonane metodą druku cyfrowego, który jest idealną metodą druku w przypadku niewielkich nakładów, dlatego że pozwala zmniejszyć koszt wizytówek. Uzyskany efekt przyciąga wzrok, ale nie jest krzykliwy. Wykorzystanie trzech, dopełniających się kolorów pozwoliło na uzyskanie klasycznego, ale jednocześnie zwracającego uwagę wyglądu. Wizytówki doskonale wpasowują się w charakter portalu i jego twórczą energię.

Laminowane wizytówki są bardziej odporne na zalanie niż zwykłe papierowe wizytówki. Sprawia to jednocześnie, że taka wizytówka możne być przechowywana przez lata i nie traci na wyglądzie.

 

Źródło: aganet.eu/wizytowki-laminowane/