Większości firm wie dzisiaj doskonale, jak ważne jest stawianie na innowacje i na nowoczesne podejście do tego, co się robi.

Firma, która chce pozyskiwać aktywnych klientów, musi wyjść im naprzeciw i zaprezentować się tak, jak oni chcieliby ją widzieć. Powyższy projekt wizytówki pokazuje jasno, jak można w prosty i młodzieżowy sposób trafić do swojej grupy docelowej.

Na tej wizytówce dane kontaktowe wydrukowane są z użyciem małych rozmiarów fontu, który dodatkowo jest dość trudny. Informacje zostały otoczone przez skośne linie wersalików, który na pierwszy rzut oka wydaje się tworzyć niezrozumiałą całość. Jeżeli jednak przyjrzymy się wizytówce trochę dłużej, ujrzymy na niej dokładnie to, co chciał przekazać przedsiębiorca – przewodnie hasło swojej działalności. Efekt taki udało się uzyskać dzięki zastosowaniu technologii druku wybiórczego, a całość została elegancko zalaminowana.

Do laminowania użyto matowej folii, która nie zaburza obrazu i nie czyni wizytówek przesyconymi. Co prawda są one skomplikowane, ale nie na tyle, żeby trudno było zrozumieć ich przekaz.

 

Źródło: www.DrukWypukly.eu