Okazuje się, że można w doskonały sposób połączyć przeciwstawne, wręcz sprzeczne elementy. Nie zawsze się to udaje, ale w przypadku wizytówek Galerii Warmińskiej wykonanie idealnie sprostało założeniu.

Wizytówki wydrukowano na delikatnym papierze barwionym w masie Stardream Srebro 285 g/m2. Zastosowanie kolorystyki Pantone i zestawienie ze sobą delikatnych i intensywnych barw zaowocowało niezwykle ciekawym projektem.

Podstawą wizytówek jest perlisty papier, który przywodzi na myśl luksus i kunsztowne wykonanie. Na awersie natomiast widniejsze delikatne logo galerii oraz jej nazwa, która zapisana jest już mocnym, ciemnym kolorem. Dana kontaktowe umieszczono na rewersie wizytówek tak, żeby nie zaburzać wspaniałej prezencji strony zasadniczej. Na awersie logo oddzielone jest od nazwy instytucji pionową, ciemną linią, dzięki temu całość podzielona jest jakoby na dwa sektory i proporcje wizytówki zostały wyważone. Projekt jest lekki, ale jednocześnie charakterystyczny, co sprawia, że mocno zapada w pamięć każdego, kto tylko na niego spojrzy.

 

Źródło: www.DrukWypukly.eu