Dla jednych wizytówka stanowi chodzącą wręcz reklamę, dla innych natomiast jest jedynie delikatnym zasugerowaniem jakości danej firmy. W przypadku tych wizytówek postawiono na maksymalną prostotę, a mimo to osiągnięto bardzo zadowalający efekt. Wizytówki wydrukowane na białym papierze są subtelne, ale wyjątkowo kojarzą się z klasą i elegancją.

W wizytówkach zastosowano bezszeryfowy font, który charakteryzuje się przemyślanymi proporcjami. Awers wizytówki ozdobiony jest logiem firmy, które stanowi tutaj centralny element. Logo jako jedyna część wizytówki jest wypukłe i powleczone błyszczącym materiałem. Biały kredowy papier o gramaturze 350g został zadrukowany wyłącznie najważniejszymi danymi. Chodziło o to, żeby wizytówka prezentowała ład, harmonię i szlachetny minimalizm.

Wizytówki zostały wyprodukowane metodą druku wypukłego termicznego, który pozwala na dokładne odwzorowanie wszelkich elementów. Dzięki temu gotowa wizytówka jest bardzo dopracowana. Każda litera i każdy element cechują się wyrazistością i ostrością. Z tymi wizytówkami jest jak z dobrym zdjęciem, to, co się na nich znajduje, jest po prostu ostre i precyzyjne.

 

Źródło: www.DrukWypukly.eu