Piękne wizytówki to takie, w których pierwsze skrzypce grają delikatne akcenty. Nie chodzi przecież o to, żeby przytłoczyć klienta swoim projektem, ale by zostawić mu nieco miejsca na domysły.

W przypadku luksusowych marek podawanie wszystkiego na tacy nie jest dobrym pomysłem. Należy ostrożnie dozować jakość, bo ta przecież broni się sama. Wizytówki z poniższego projektu wykonano na grubym kredowym papierze o gramaturze 350 g. To sprawia, że są dość masywne, ale jednocześnie ich waga rekompensowana jest przez delikatny druk offsetowy.

Zaletą druku offsetowego jest ogromna precyzja, co sprawia, że wizytówka jest dopracowana w każdym calu. Precyzyjny druk oraz doskonałe wykończenie sprawiają, że projekt jest wręcz wyrafinowany. Bardzo przyjemnie patrzy się na te wizytówki i widać wyraźnie, że włożono wiele serca w to, by przygotować je w takiej postaci. Dzięki metodzie hot-stamping uzyskano efekt, który zwraca uwagę i nadaje wizytówkom ciekawego klimatu. Wręczając taką wizytówkę, pokazujemy, że nasza działalność to wyższy poziom.

Źródło: http://aganet.eu/portfolio-view/luksusowe-wizytowki-hotstampingiem/